Novinky

Přidali jsme pro Vás další způsob dopravy, kromě Zásilkovny nyní můžete zvolit i Českou poštu. Posíláme to jako doporučené psaní, pomalejší variantou (ČP uvádí dodání za cca 2-3 dny od poslání), Pokud Vás doručovatelka nezastihne a nevleze se Vám balíček do schránky, nechá Vám to na poště.

Je to tady! Zahajujeme prodej! Máme doma karty, pravidla, malé překvapení pro děti do obálek, a v pátek vyzvedáváme z výroby krabičky! :-) Objednávejte, sdílejte nás na FB nebo Instagramu a těšte se s námi :-) o víkendu všechno s láskou zabalíme a první balíčky poputují do Zásilkovny hned v pondělí 7.12.!

Děkujeme všem za podporu na hithitu a milé zprávy. Jsme rádi, že se Vám hra tak líbí! Brzy spustíme e-shop, ať je můžete mít doma hned v prvním rozesílání! což by mělo být v 1.prosincovém týdnu... Budeme Vás průběžně informovat, sledujte nás na FB a webu.

Ode dneška probíhá naše kampaň na crowdfundingovém webu hithit.com, zatím první možnost jak podpořit bezproblémový vznik naší dětské hry. Díky Vašim příspěvkům budeme moct objednat větší náklad výtisků a krabiček a tím zlevníme celkovou cenu Zamotaných pohádek! Samozřejmě stíháme do Vánoc, takže dárek pod stromeček je jistý! :-)

Dnes jsme odeslali ke schválení projekt. Komu se náš počin líbí, prosíme o jeho sdílení!
Za nákup hry v tomto HitHit předprodeji či dobrovolné příspěvky budeme moc rádi a předem Vám děkujeme za důvěru.
Po skončení projektu (snad úspěšném) necháme hru vyrobit a zkompletovat a budeme je následně rozesílat přispivatelům do Zásilkoven. Umožníme Vám také...